Zatečení vody do elektroinstalace na 3J1PP

Dne 02.11.2021 zhruba kolem 20:00 natekla voda do rozvaděče elektřiny v objektu 3J1PP.  Přestalo fungovat osvětlení na chodbách, vypnuly se čtečky čipů a odblokovaly se protipožární vrata v garážích a přestal fungovat internet od T-Systems (T-Mobile). Obyvatelé domu informovali člena výboru J. S. Marka (JSM) a požádali jej o pomoc. JSM nahlásil závadu předsedovi výboru panu Zamrazilovi a kontaktoval správní firmu (technik J. Toman, First, s.r.o.). Bylo provedeno místní šetření v bytech nad rozvaděčem, při kterém pan Toman konstatoval, že závada je nejspíše někde v rozvodech topení, které jsou v podlaze BJ nad garážemi. Z toho důvodu byly uzavřeny přívody topení v bloku 3J. Voda přestala pozvolna prosakovat.

Dne 03.11.2021 přijel elektrikář, který prověřil rozsah poškození elektroinstalace. Nalez vyhořelé jističe, které vyměnil a zhruba kolem 11:00 byla obnovena dodávka proudu do společných prostor a k obslužným technologiím domu.

Je domluveno, že v sobotu 06.11.2021 budou provedeny výkopové práce v postižených BJ, aby bylo možné zjednat co nejdříve nápravu a obnovit tak dodávky tepla do objektu 3J.

Výbor tímto děkuje na rychlou reakci všech zainteresovaných.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..