7I: Instalace domovních telefonů dokončena

Dnes byla úspěšně dokončena instalace domovních telefonů (DT) ve všech bytech objektu 7I. Tímto děkujeme majitelům BJ za součinnost! V pondělí jsme též provedli základní konfiguraci bytových interkomů. Pokud budete potřebovat podporu, kontaktujte výbor nebo 228226309 v pracovní době 10:00 do 16:00 (případně zavolám zpět). (Čeština bude vzdáleně nahrána dodatečně.)

Uživatelé interkomu si mohou nainstalovat do mobilního telefonu aplikaci Akuvox SmartPlus (Android) nebo Akuvox SmartPlus (Apple). Pokud jste v nájmu, pak je vyžadován výslovný souhlas majitele BJ. Aplikace vyžaduje přihlašovací údaje, které vám budou přiděleny po vyplnění žádosti.

Aplikace umožňuje přesměrování hovoru z domovního telefonu na mobil.

Interkomy umožňují ve výchozím stavu volání pouze mezi vchodovými dveřmi a bytovou jednotkou. Na žádost lze do telefonního seznamu bytového interkomu přidat interní telefonní číslo a umožnit tak volání mezi jednotlivými byty. Toto nastavení je jednorázově zpoplatněno 250 Kč/BJ. Pro sdílené interní volání je třeba souhlas obou účastníků. Samotné volání nebo přesměrování hovorů je bezplatné. Žádost pro propojení adresujte na výbor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..