Zápis ze schůze výboru SVJ Mattioliho 3274 ze dne 19.04.2023

Ing. Michal Zamrazil (dále jen „MZ“) zahájil v 17:00 hod. schůzi výboru v prostorách restaurace Rotondo, a to na podkladě dříve stanoveného termínu, kdy této schůze byl přítomen také JUDr. Karel Polák (dále jen „KP“), Jan Marek (dále jen „JM“), jako host p. Toman (First s.r.o.). MZ dále navrhl, aby předsedající dnešní schůze byl MZ, a zapisovatelem a ověřovatelem KP. Tento návrh byl jednomyslně schválen (2 hlasy pro, 0 se zdržel, 0 proti). MZ předestřel program dnešní schůze, který byl jednomyslně, jak je v níže uvedených bodech uveden odsouhlasen (2 hlasy pro, 0 se zdržel, 0 proti).  

  1. Shromáždění 2023

Výbor diskutoval nejprve o změně termínu konání shromáždění, s ohledem finalizaci vyúčtování roku 2022 ke konci dubna pak byl odsouhlasen (3 hlasy pro, 0 se zdržel, 0 proti) nový termín, a to 1.6.2023 od 17:00hod. v zasedací místnosti budovy na adrese Zvonková 4, Praha 10. 

Následně byla vedena finální diskuze k programu shromáždění. Oficiální program byl odsouhlasen (3 hlasy pro, 0 se zdržel, 0 proti) ve znění, které je uvedeno v příloze k tomuto zápisu.

  1. Aktuální opravy, úpravy a modernizace + různé
  1. Výbor informuje, že dokončují úpravy přístupu do kočárkáren. V této souvislosti výbor upozorňuje, že otevření všech dveří do kočárkáren bude po 15.05.2023 možné pouze elektronicky. Využijte prosím formulář s žádostí o udělení oprávnění přístupu.
  1. Výbor informuje, že v garážích probíhá stran spol. Techniserv montáž další etapy kamer v sekcích 1K1PP, 3J1PP. Budou následovat sekce 5I1PP a 7I1PP a nakonec i 2PP garáží. Prosíme o proto o zvýšenou pozornost při vjíždění a vyjíždění z garáží, neboť se v prostoru pohybují technici na štaflích.
  1. Výbor sděluje, že úspěšně proběhlo komplexní čištění garáží po zimě.   
  1. Výbor informuje, že průběžně probíhá výměna led trubic osvětlení v garážích a žádá ty vlastníky s uzavíratelnými garážemi, aby se domluvili na přístupu do garáže k uskutečnění výše uvedené výměny. 
  1. Výbor zdvořile vyzývá vlastníky bytů, příp. nájemníky byty užívající, aby udržovali pořádek a čistotu ve společných prostorách.  

Výbor konstatuje, že záležitosti projednané na předchozím výboru byly vyřešeny. 

Závěr: Výbor konstatuje, že po diskusi a připomínkách projednal všechny uvedené body programu jednání tak, jak je shora uvedeno. V případech, kdy některý ze členů výboru vyjádřil svou námitku k projednávanému bodu, byla tato námitka prodiskutována a též uvedena do zápisu. Výbor konstatuje, že jedno vyhotovení zápisu bude předáno správci, a také dalším smluvním partnerům k zajištění požadovaných úkolů. Tento zápis bude zveřejněn na stránkách společenství www.svph.cz (zajistí JSM). Termín následující řádné schůze je stanoven na 17.05.2023 od 17:00 hod. v restauraci Rotondo. 

Dne 19.4.2023 zapsal KP a ověřil MZ, JSM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..