Parkovací karty

Na poslední chůzi výboru (19.12.2018) bylo usnesením rozhodnuto o pozvolném vydávání parkovacích karet, které nahradí dálkové ovladače ke garážovým vratům. Před samotným vydáním karty je nutné vyplnit níže uvedený formulář pro vytvoření žádosti o ni. Pokud vlastníte více jak jedno PS/GS proveďte registraci pro každé stání zvlášť! Karty budou k vyzvednutí vždy v nejbližším termínu během plánované reevidence čipů. Sledujte kalendář, kde budeme termíny průběžně vypisovat.

Pokud se vám dálkový ovladač rozbil, nekupujte již nový. Předpokládaný termín ukončení jejich fungování bude vyhlášen nejspíše někdy v létě 2019.

Jméno:
Přijmení:
Objekt:
Číslo bytu podle LV/smlouvy:
Vjezd do garáže:
Druh stání:
Právní vztah:
Číslo stání PS/GS:
Sklep mám umístěn:
Telefon:
Email:
Poznámky:

Poučení a pravidla použití:

 • Beru na vědomí, že otevírání vrat pomocí parkovacích karet je v současné době v testovacím režimu a běží současně se systémem otevírání vrat na dálkové ovládání. To může způsobit ojediněle krátké výpadky fungování. (Stačí zopakovat najetí autem znovu na místo čtení a mělo by reagovat. Pokud máte problémy opakovaně, napište na info@svph.cz) O přechodu na ostrý provoz, ve kterém přestanou fungovat dálková ovládání, bude výbor informovat na těchto webových stránkách, v zápise a vývěskou na obvyklých místech v domě.
 • Karta musí být umístěna horizontálně na viditelném místě za předním sklem na místech doporučených výrobcem: levý dolní roh, pravý horní roh, za zrcátkem.
 • Dosah čtecího zařízení je 6 metrů v přímé viditelnosti. Panelová anténa pro GV1K je umístěna na vjezdu v levého horního rohu vrat a na výjezdu uprostřed u stropu ve stejné vzdálenosti jako je příčný zpomalovací práh. Panelová anténa pro GV7I je na vjezdu umístěna uprostřed nad vraty a na výjezdu v pravém horním rohu vrat.
 • V případě že mi karta byla ukradena nebo jsem ji ztratil, nahlásím tuto skutečnost bez zbytečných průtahů na vybor@svph.cz. Při nahlášení uveďte její číslo napsané pod čárovým kódem.
 • Do karty nebudu vrtat ani ji stříhat.
 • Kartu budu využívat pouze pro průjezd motorového/elektrického vozidla, případně kola. Beru na vědomí, že průchod osob skrze vrata bude omezen.
 • Na jedno PS/GS je vydávána pouze jedna karta. Pokud jste majitelem více PS/GS, pak opakujte registraci pro každé stání zvlášť. Pokud máte osobní důvody pro více než jednu kartu na PS/GS, takové případy budou posouzeny individuálně na jednání výboru.
 • Karta bude vydána pouze vlastníkovi PS/GS nebo nájemci, který se prokáže platnou smlouvou.
 • Odesláním tohoto formuláře souhlasím ze zpracováním osobních údajů pro účely vystavení parkovací karty a jejich evidenci v systému správy přístupů k domu.

2 Responses to Parkovací karty

 1. avatar Křížek Vladimír napsal:

  Dobrý den,
  nevím co se rozumí pod otázkou objekt. Byt máme ve 3.podlaží
  Mattioliho 3.
  Děkuji.
  Křížek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.